in

O Asmiru Begoviću bruji Engleska: Ovaj potez će se dugo prepričavati!

Fudbaleri Bournemoutha savladali su Milwall u gostima u 43. kolu Championshipa rezultatom 1:4, a naš Asmir Begović upisao je fantastičnu asistenciju kod drugog gola svog tima.

Bornmut je poveo u 16. minuti golom Philipa Billinga, a prednost gostiju udvostručio je Arnaut Danjuma na asistenciju Begovića. Bh. golman je odlično ispucao loptu na polovinu Milwalla i uposlio svog timskog kolegu koji je rutinskom završnicom duplirao prednost Bournemoutha.

Minut prije odlaska na odmor Bornmut je povisio na 0:3 preko David Brooks.

Milwall je smanjio na 1:3 u 49. minuti, a strijelac je bio Jed Wallace. Dominic Solanke je u 67. minuti postavio konačan ishod meča.