in

Gordon najbolji u pobjedi protiv bivšeg kluba, Lakersi se raspadaju bez Jamesa i Davisa

Djelovalo je da će Orlando kreirati iznenađenje u Denveru, Magic je vodio na poluvremenu s 18 poena (47:65). Ali,nije se desilo.

Nuggetsi su polako topili razliku, da bi u zadnjoj četvrtini došli do preokreta i čak na kraju slavili s glatkih 119:109.

Do pobjede je domaćine predvodio donedavni igrač Orlanda Aaron Gordon (24 poena), dobru predstavu također su pružili Jamal Murray (22 poena), Michael Porter (20 poena, 12 skokova) i Nikola Jokić koji je bio nadomak triple-double učinka (17 poena, 9 skokova i 16 asistencija).

Kod Magica su najefikasniji bili Chuma Okeke i Terrence Ross (po 19 poena).

Kriza Golden Statea se nastavlja. Iako se Steph Curry oporavio od povrede i postigao 37 poena, Warriorsi su upisali treći poraz zaredom, odnosno sedmi u zadnjih osam utakmica.

Nadigali su ih Atlanta Hawksi (117:111), uz odličnu partiju Danila Gallinarija (25 poena, 10 skokova) i Clinta Capele (24 poena, 18 skokova).

LA Clippersi pobijedili su LA Lakerse s velikih 104:86.

Najbolji strijelac kod Clippersa bio je Marcus Morris s 22 poena, Kawhi Leonard zabio je 19, a Paul George 16.

Lakersi su igrali bez Anthonyja Davisa i LeBrona Jamesa kojih nema već neko vrijeme i to se vidjelo na parketu jer su se Clippersi poigravali s njima.

Nedostatak Davisa i LeBrona očitovao se i u tome što je najbolji strijelac Lakersa bio Montrezl Harrell s 19 poena. Nakon ove pobjede Clippersi su preskočili Lakerse i sada su s omjerom 32:18 treći na Zapadu, a Lakersi su četvrti s 31:18.