in

FONSECA I DŽEKO OČI U OČI: Pogledajte šta su snimile kamere nakon meča sa Juventusom

Sinoć su na Allianz stadionu u Torinu, u derbiju 21.kola Serie A, snage odmjerili Juventus i Roma.

Sinoć su na Allianz stadionu u Torinu, u derbiju 21.kola Serie A, snage odmjerili Juventus i Roma. Domaćini su na kraju slavili sigurnu pobjedu od 2:0 golom Cristana Ronalda i autogolom Ibaneza. Ni ovaj meč Edin Džeko nije započeo od prve minute zbog, već dobro poznate, svađe sa trenerom Paulom Fonsecom.

Prednost ispred reprezentativca BiH Fonseca je dao Borji Mayoralu. Upravo je Španca Džeko zamijenio u 63. minuti i odigrao solidno za minute koje je dobio.

Zanimljiv trenutak nakon kraja meča su uhvatile kamere na terenu Allianz stadiona. Naime, prilikom pozdravljanja i čestitanja nakon posljednjeg sudijskog zvižduka, Džeko se u jednom trenutku našao “oči u oči” sa Fonsecom.

Bh. napadač i Portugalac su jedan drugom pružili ruku, no nisu razmijenili nijednu riječ te je bilo jasno da je ovaj pozdrav bio samo iz kurtoazije i da je između njih na ličnom nivou sve gotovo. Pogledajte kako je to izgledalo u videu ispod.