in

Najveća greška Ter Stegenove karijere skupo koštala Barcelonu: Katalonci u velikoj krizi

Nogometaši Atletico Madrida ostali su neporaženi i nakon osme odigrane utakmice u prvenstvu.

Ekipa Diega Simeonea je na domaćem terenu slavila protiv Barcelone rezultatom 1:0, a strijelac pobjedničkog pogotka bio je belgijski reprezentativac Yannick Carrasco u četvrtoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Njega je lijepom loptom sa svoje polovice na lijevoj strani napada uposlio Angel Correa, a Carrasco nije imao težak posao jer je Marc-Andre ter Stegen neobjašnjivo izašao sa svog gola.

Njemački golman, inače možda i najbolji na svijetu, napravio je najveću grešku dosadašnje karijere.

Pratite Premijer ligu BiH na FB

Kompletna Engleska priča o Asmiru Begoviću: Pogledajte šta je bh. golman uradio

Rigorozne kazne u Škotskoj: Nogometašima Rangersa sedam utakmica suspenzije za kršenje mjera